Úvodní stránka
Jak sbalit holku či kluka ?
Seznamka
Poprvé na rande
Jsi romantik ?
Opravdu rozchod ?
Zpovědnice dívek
Zpovědnice chlapců

Přidej k  oblíbeným 
Zpět na úvod 

Doporučujeme navštívit :
Básničky
Fretky
Činčily
Britská modrá kočka
Trapasy
Egypt
 

 


 


Nevíš jak sbalit holku ? Nevíš jak zapůsobit a sbalit kluka ? Napíšeme ti pár rad, kde se můžeš seznámit a jak. Určitě bude potom balení lehčí. 
 

Internetov
é seznamky
Jedním z nejčastějších moderních způsobů současného seznamování jsou seznamky na internetu. Většina návštěvníků se v práci na ně chodí bavit, je to totiž příležitost, jak být třeba v práci a zároveň komunikovat. A komunikace je vlastně zábava, která je v anonymním prostředí internetu o to přitažlivější. Seznamky měsíčně navštěvují stovky tisíc lidí, z nich jsou zhruba dvě třetiny muži a jedna třetina ženy. Gayové a lesbičky na nich tvoří cca 4 procenta, což také odpovídá jejich zastoupení v české populaci. Z průzkumu vyplívá, že pokud si na seznamce podá inzerát žena, může očekávat zhruba 38 odpovědí. Muži jsou na tom mnohem hůř - na jeden inzerát dostanou v průměru 3 odpovědi. Ženy totiž obvykle berou seznámení mnohem vážněji než muži. A roli zde sehrávají také kulturní tradice, podle kterých má být tím iniciativnějším muž.

Čtenářka Alena z Prahy k tomu napsala : Když jsem poprvé zabrousila na internetu na seznamky, myslela jsem si, že tam narazím jen na devianty nebo zapšklé muže, kteří se nedovedou seznámit běžnou cestou. Ale zjistila jsem, že to tak není. Jsou to úplně normální chlapi, kteří třeba mají nadprůměrné vzdělání, jsou slušní a i celkově v pohodě. Jen zkrátka nemají tolik času, aby se chodili seznamovat do kavárny, nebo diskotéky. V tomto ohledu mě to dost překvapilo!

Ano, ačkoli se to nezdá, tak na internetu se pohybují obecně spíše lidé, kteří jsou vzdělanější. Mají práci, ve které mají přístup k počítači a internetu. Ne nadarmo jsou pravidelnými návštěvníky seznamek právě dobře situovaní finančníci a top manažeři. V tomto směru ale v sobě seznamky skrývají i jednu velkou nevýhodu. Nikdo vám totiž nedá jistotu, že inzerát typu "jsem bohatý, mladý, pěkný, dvacetiletý podnikatel" napsal opravdu nějaký nějaký zaměstnaný a pohledný muž. Dost často se totiž stává, že si z vás někdo jen vystřelí. Nikdy proto od seznamky nečekejte, že vám naservíruje partnera přímo k oltáři.

Doporučujeme :
Nejznámější a nejvíce navštěvovaná seznamka - www.Seznamka.cz Seznamte se přes chat !
Na internetu také existují stránky, díky kterým si můžete s vaším potenciálním partnerem popovídat v reálném čase. Takovým stránkám se říká chaty a onomu způsobu seznamování chatování. Co vůbec slovo chat
/čti: čet/ znamená ? Pochází z angličtiny a podle doslovného překladu ze slovníku znamená povídat si, vykládat, nebo klábosit. Seznamování na chatu závisí ale, na rozdíl od seznamek, kde si zadáte konkrétní požadavky na vašeho partnera, spíše na náhodě. Tedy na tom, koho zrovna potkáte. Aleš z Lovosic k tomu dodává : Někdy se stane, ze s vámi nikdo nebude chtít mluvit, jindy potkáte nějakého zakomplexovaného člověka, který vás bude urážet, ale někdy také velmi zajímavou osobu. A to je vlastně ten hlavní důvod, proč na chaty občas chodím.

Jak vlastně ale chat funguje ? Snadno ! Zapíšete se pod svým jménem, nebo častěji přezdívkou, a vstoupíte do některé z virtuálních místností, které svým názvem zhruba vyjadřují téma hovoru. Většinou vidíte i počet dalších lidí, kteří jsou již v místnosti. Po přihlášení se vám objeví samotný text chatu, který se stále obnovuje, seznam chatujicích a řádek pro psaní vašich příspěvků do chatu. Pak jen záleží na vás ! Často se dokonce stává, že člověk, který chodí na chat třeba denně, si tam najde hodně virtuálních přátel a vzniká u něho i jakási závislost. Je však i mnoho lidí, kteří si přes chat najdou partnera ! Při vzájemné komunikaci brzy zjistíte, jestli si navzájem rozumíte a zda byste se mohli eventuálně někdy dát dohromady. V každém případě vám ale můžu doporučit, abyste toho druhého vždy co nejdříve požádali o fotku a abyste o sobě ani o jiných nesdělovali žádné cilivé informace. Nikdy totiž nevíte, s kým máte tu čest !

Doporučujeme :
Jeden z mnoha velkých chatů - www.xchat.cz
Chcete klasiku ? Pište milostné dopisy !
Ačkoli se to možná nezdá, psaní milostných dopisů nevymizelo ani dnes. Do milostného dopisu člověk vkládá své naděje, že vyvoleného, nebo vyvolenou zaujme a ten pak s ním bude ochoten strávit nějakou chvíli i osobně. Proto má tenhle způsob komunikace naprosto výsadní postavení. Může totiž natrvalo změnit vaši budoucnost a z osamělého člověka rázem udělat šťastného. A co by milostný dopis obsahovat neměl ? Pozvání na nějaké opuštěné místo nebo výrazy typu "Miluji Tě !", které jsou na to, že vás třeba dotyčná osoba zatím ani nezná, nevhodné a nepatřičné ... Co třeba vložit do dopisu zamilovanou báseň ?

Doporučujeme :
Velký výběr básniček mnoha druhů najdeš na www.e-basnik.ic.cz
 


Když nám dojdou slova ... "Miluji Tě !" 15x jinak
Jemnoho možností, jak o Valentýnu říct svému protějšku "Miluju Tě !" Zkusili jste to už ale v těchto světových jazycích ?Anglicky : I love you !
Německy : Ich liebe dich !
Francouzsky : Je t´aime !
Italsky : Ti amo !
Rusky : Ya tebya liubliu !
Španělsky : Te quiero !
Polsky : Kocham Ciebie !
Slovensky : Ĺubim ťa !
Finsky : Mina rakastan sinua !
Havajsky : Aloha wau ia oi !
Maďarsky : Szeretlek !
Japonsky : Aishiteru !
Vietnamsky ( ženě ) : Anh ye´u me !
Vietnamsky ( muži ) : Em ye´u anh !

  

 
  
  
 

 © Lukáš SIMON. All rights reserved.
 
BEZ SOUHLASU JE ŠÍŘENÍ OBSAHU TĚCHTO STRÁNEK ZAKÁZÁNO !
 

            
   Spolupracující weby

schránky - výroba  a prodej Bazar Dovolená Egypt Tunisko Trapasy Básničky Moje láska
 Výklad snů Internetové vyhledávače SK Nepoměřice Deprese Vojta Kotek Rafťáci ║ Superstar
Recenze hotelů Recenze autobazarů Výdělek na internetu
Vyvolení RZ Hobby Nerez schránky

Sponzoruje SuperLink.cz

optimalizace PageRank.cz